SATIŞIMIZ TOPTANDIR SİPARİŞ LİMİTİ 200 TL DİR

KIZ ÇOCUK PİJAMA

Çocuklar gece boyunca üstlerini açma eğilimi gösterirler. Bu nedenle onlar için seçilecek pijamalar yetişkinlerinkinden oldukça farklıdır. Çocuklar için yaz aylarında viskon veya penye gibi doğal içerikli kumaşlardan imal edilen ürünler tercih edilirken kış aylarında polarlı ve çocuğun üzerini açsa dahi üşüme riskini en aza indirgeyen seçenekler tercih edilir. Renk ve desen bakımından sonsuz seçeneğe sahip olan pijamalar ise onların severek kullanacakları birer ev giyim aracıdır.

Birbirinden Renkli Pijama Takımları

Kız çocuklarının en çok sevdiği renklerden üretilen, kaliteli pijama takımlarına ulaşmak şimdi çok kolay. Benzersiz seçeneklerle cildi tahriş etmeden koruma altına alan takımlar, nefes alabilir özellikleri sayesinde çocuğun gece boyunca terlemesini engeller. Fazla sıcaklıklarla oluşan nemi de içine hapseden seçenekler, kesimleri itibarıyla gece boyunca bir o yana bir bu yana dönen çocukların rahat bir şekilde hareket etmesini sağlar. Uyku bandı eklentisi ile çocukları muylu eden ikili veya üçlü takım seçenekleriyle en değerli varlığımız olan çocuklarımızın gece boyunca da rahat etmesini sağlıyoruz. Yakası boğmayan, beli sıkmayan, çocukların severek giyeceği pijama modelleri arıyorsanız doğru yerdesiniz. Benzersiz ürü gamımız ile her tarza hitap ediyoruz.

Penye Seçeneklerinden Polarlı Modellere

Aradığınız tüm kumaş ve desen seçeneklerini bir arada bulabileceğiniz online mağazamızda bütçenize ve arama kriterlerinize en uygun olan seçenekleri bulabileceksiniz. Geniş yaş aralığındaki ev giyim ürünleri ile ister müşterilerinizin anne-kız kombini yapmasını sağlayın isterseniz de ürünleri tek tek tüketicilere arz edin. Zevke göre değişen tüm formları bünyesinde bulunduran online mağazamızda en çok tercih edilen popüler pijama seçeneklerine sahip olabilirsiniz. Sezonun trendlerinin takip edilerek en yenilikçi modellerine ulaşıldığı tüm seçenekler özel ambalajında gönderilir. Bu sayede ürünlere ilk dokunan siz olursunuz.

KIZ ÇOCUK
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et