Ürün Sepetinize Eklendi !

2000₺ ÜZERİNDEKİ SİPARİŞLERDE 10% İNDİRİM. BONUS VE MAXİMUM KARTLARA VADE FARKSIZ 4 TAKSİT İMKANI

Toptan İç Giyimin Yıldızı
Toptan İç Giyimin Yıldızı
Sepetim 0,00 TL
EV TEKSTİL
529 Ürün Bulundu
ÜRÜN FİLTRELE
MARKALAR

EV TEKSTİL

Ev içinde bulunan ve giyim dışında kalan tekstil ürünlerinin tamamı ev tekstil ürün sınıfı içerisine girer. Evlerin en önemli ihtiyaçları olan tekstil ürün grupları ile hem işlevsellik hem de estetik bir arada sunulur. Kusursuz desenleri ve kaliteli kumaşlarıyla bir evin giysisi olan ev tekstil ürünleri son derece ergonomiktir. Kullanıcıların hayatını kolaylaştıran ve beklentilerine etkili olarak yanıt veren seçenekler dahilinde yataklar, havlular, çarşaflar, perdeler ve çok daha fazla bulunur. İçinde kumaşın bulunduğu tüm ürün grupları ev tekstil sınıfının içine girdiğinden bu sınıf, evine önem veren herkes için önemlidir.

Günlük Yaşamın Ayrılmaz Parçası Ürünler

El havlusu, kese, lif, yüz havlusu gibi ürünlere sahip olan ev tekstil ürünleri sayesinde kullanıcılar, günlük ev içi ihtiyaçlarını kusursuz bir şekilde giderebilirler. Benzersiz seçeneklerin bulunduğu sistemde, farklı markaların nitelikli ürünlerine kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken web sitemizi tıklayarak mağazanızda görmek istediğiniz ürünleri sepetinize eklemek ve güvenli ödeme yöntemleri sayesinde alışverişinizi tamamlamak olacak. Ev tekstil ürünlerinde kusursuzluğu arayanlar için benzersiz seçenekler sunan mağazamız, rekabetçi fiyatlarla ev tekstili grubunda bulunan tüm ürünlere en uygun fiyatlarla ulaşmanızı sağlıyor.

Ev Eşyalarının Ayrılmaz Parçaları

Ev eşyalarının ayrılmaz parçaları olarak nitelendirilen tekstil ürünleri, evini ideal bir şekilde dekore etmek isteyen herkes için benzersiz seçenekler sunar. Doğal ve yapay kumaşlardan oluşan ürünler, fonksyionel ve dekoratif olmaları sayesinde her geçen gün daha gazla kullanıcıya hitap eder. Yaşamın daha rahat hale gelmesine olanak sağlayan seçenekler, güçlü ve dayanıklı olmaları sayesinde uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Yaşam kalitesini arttıran ve günlük gereksinimlerin giderilmesine yardımcı olan ürünler, mekanlara da estetik bir özellik kazandırırlar.

Adet Fiyatı

88,90 TL +KDV

Adet Fiyatı

38,89 TL +KDV

Adet Fiyatı

533,38 TL +KDV

Adet Fiyatı

36,67 TL +KDV

Adet Fiyatı

77,25 TL +KDV

Adet Fiyatı

22,22 TL +KDV

Adet Fiyatı

7,08 TL +KDV

Adet Fiyatı

44,73 TL +KDV

Adet Fiyatı

13,90 TL +KDV

Adet Fiyatı

31,12 TL +KDV

Adet Fiyatı

611,16 TL +KDV

Adet Fiyatı

354,47 TL +KDV

Adet Fiyatı

234,46 TL +KDV

Adet Fiyatı

488,93 TL +KDV

Adet Fiyatı

244,46 TL +KDV

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et