SATIŞIMIZ TOPTANDIR SİPARİŞ LİMİTİ 200 TL DİR

HAVLU

Ev tekstil ürünlerinin vazgeçilmez ürünleri arasında kullanılan havlular pek çok amaç için tercih edilebilir. El ve yüz hijyeninin sağlanmasında, ayakların kurulanmasında, saçlarda, kısacası kişisel hijyenin gerektirdiği tüm alanlarda kullanılan havluların birçok işlevi vardır. Ten ile direkt olarak temas eden bu ürünlerin bambu ve pamuk gibi doğal kumaşlardan üretilmesi önemlidir. Cildi tahriş etmeden işlevsel hale gelen havlular, ebat ve ağırlık bakımından da ideal ölçülerde olmalıdır. Ölçü bakımından ideal olan seçenekler insan sağlığına katkıda bulunur.

Kullanım Amacına Göre Değişen Havlular

Kullanım amacına göre farklı ürün içeriğine sahip olan havlularda çabuk kuruyan mikrofiber modellerden klasik modellere kadar pek çok seçenek bulunur. Farklı materyallerden üretilen havlular, hızlı kuruma süresi, suyu emme gücü ve yumuşaklık gibi etkenler bakımından birbirinden ayrışır. Doğal içeriği sayesinde alerjik reaksiyonlara sebep olmayan havlulara toptan fiyata ulaşabileceğiniz benzersiz seçeneklerin sunulduğu online mağazamızda en hassas ciltler için dahi uygun olan seçeneklere sahip olabilirsiniz. Tüketici beklentilerine ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunan mağazamız, farklı markaların en nitelikli ürünlerini bir araya getirerek beklentilerinizi tam olarak karşılar.

Yüksek Emiş Güçlü Havlular

Yüksek emiş gücüne sahip, zamanla yıpranmayan, renginde olma veya sararma olmayan havlu seçenekleriyle ev tekstili ürünlerinde uzun ömürlü seçenekler sunuyoruz. Kullanım amacı ne olursa olsun her bir havluda aynı kaliteyi ve işlevselliği sunmaya özen gösteriyoruz. Kullanıcılar tarafından yıkama talimatlarına özen gösterildiğinde uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi kullanılabilen seçenekler, her tarza ve her yaşa hitap eden çizgilere sahiptir. Modernden klasiğe aradığınız tüm çizgilere tek noktadan ulaşabileceğiniz benzersiz seçeneklerin sunulduğu online mağazamızda her bütçeye uygun seçenekler sunuyoruz. Bu sayede sizin de mağazanızda geniş bir kullanıcı kitlesine hitap etmenize olanak sağlıyoruz.

HAVLU
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et