Ürün Sepetinize Eklendi !

2000₺ ÜZERİNDEKİ SİPARİŞLERDE 10% İNDİRİM. BONUS VE MAXİMUM KARTLARA VADE FARKSIZ 4 TAKSİT İMKANI

Toptan İç Giyimin Yıldızı
Toptan İç Giyimin Yıldızı
Sepetim 0,00 TL
HAVLU
159 Ürün Bulundu
ÜRÜN FİLTRELE
MARKALAR

HAVLU

Ev tekstil ürünlerinin vazgeçilmez ürünleri arasında kullanılan havlular pek çok amaç için tercih edilebilir. El ve yüz hijyeninin sağlanmasında, ayakların kurulanmasında, saçlarda, kısacası kişisel hijyenin gerektirdiği tüm alanlarda kullanılan havluların birçok işlevi vardır. Ten ile direkt olarak temas eden bu ürünlerin bambu ve pamuk gibi doğal kumaşlardan üretilmesi önemlidir. Cildi tahriş etmeden işlevsel hale gelen havlular, ebat ve ağırlık bakımından da ideal ölçülerde olmalıdır. Ölçü bakımından ideal olan seçenekler insan sağlığına katkıda bulunur.

Kullanım Amacına Göre Değişen Havlular

Kullanım amacına göre farklı ürün içeriğine sahip olan havlularda çabuk kuruyan mikrofiber modellerden klasik modellere kadar pek çok seçenek bulunur. Farklı materyallerden üretilen havlular, hızlı kuruma süresi, suyu emme gücü ve yumuşaklık gibi etkenler bakımından birbirinden ayrışır. Doğal içeriği sayesinde alerjik reaksiyonlara sebep olmayan havlulara toptan fiyata ulaşabileceğiniz benzersiz seçeneklerin sunulduğu online mağazamızda en hassas ciltler için dahi uygun olan seçeneklere sahip olabilirsiniz. Tüketici beklentilerine ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunan mağazamız, farklı markaların en nitelikli ürünlerini bir araya getirerek beklentilerinizi tam olarak karşılar.

Yüksek Emiş Güçlü Havlular

Yüksek emiş gücüne sahip, zamanla yıpranmayan, renginde olma veya sararma olmayan havlu seçenekleriyle ev tekstili ürünlerinde uzun ömürlü seçenekler sunuyoruz. Kullanım amacı ne olursa olsun her bir havluda aynı kaliteyi ve işlevselliği sunmaya özen gösteriyoruz. Kullanıcılar tarafından yıkama talimatlarına özen gösterildiğinde uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi kullanılabilen seçenekler, her tarza ve her yaşa hitap eden çizgilere sahiptir. Modernden klasiğe aradığınız tüm çizgilere tek noktadan ulaşabileceğiniz benzersiz seçeneklerin sunulduğu online mağazamızda her bütçeye uygun seçenekler sunuyoruz. Bu sayede sizin de mağazanızda geniş bir kullanıcı kitlesine hitap etmenize olanak sağlıyoruz.

Adet Fiyatı

36,67 TL +KDV

Adet Fiyatı

77,25 TL +KDV

Adet Fiyatı

13,90 TL +KDV

Adet Fiyatı

31,12 TL +KDV

Adet Fiyatı

13,33 TL +KDV

Adet Fiyatı

38,33 TL +KDV

Adet Fiyatı

168,90 TL +KDV

Adet Fiyatı

20,56 TL +KDV

Adet Fiyatı

25,56 TL +KDV

Adet Fiyatı

20,00 TL +KDV

Adet Fiyatı

24,44 TL +KDV

Adet Fiyatı

8,89 TL +KDV

Adet Fiyatı

33,34 TL +KDV

Adet Fiyatı

7,78 TL +KDV

Adet Fiyatı

23,34 TL +KDV

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et