Ürün Sepetinize Eklendi !

1000₺ ÜZERİNDEKİ SİPARİŞLERDE 10% İNDİRİM. BONUS VE MAXİMUM KARTLARA VADE FARKSIZ 4 TAKSİT İMKANI

Toptan İç Giyimin Yıldızı
Toptan İç Giyimin Yıldızı
Sepetim 0,00 TL
MASKE
1 Ürün Bulundu
ÜRÜN FİLTRELE
MARKALAR

Maske Çeşitleri ile Çocukların Sağlığını Koruyun

Zengin ürün çeşitliliği ile kadınlar, erkekler ve çocuklar için zengin seçeneklerin bir arada bulunduğu Yıldız Toptanda aradıklarınıza kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Birbirinden renkli ve desenli maske çeşitleri ile aradıklarınıza kolayca ulaşabileceğiniz Yıldız Toptan, miniklerin dikkatini çeken ve severek kullanabilecekleri baskılı maskeleri ve düz modelleri sunar. Çok uygun fiyatlarla sahip olabileceğiniz maske ürünleri, miniklerin sosyal mesafe kuralları içerisinde rahatça hareket edebilmesine olanak tanır. Ağız ve burnun hava ile direkt olarak temas etmesini engelleyen maskeler dışarıdan bulaşabilecek mikropların nefes yoluyla bulaşma riskini minimuma indirger.

Pandemi Sürecinde Çocukları Koruyun

Pandemi gibi salgın hastalıklar dönemlerinde ve hijyenin önemli olduğu durumlarda çocukların korunmasını sağlayan maske çeşitleri, aynı zamanda çocukların ellerini yüzlerine değdirmelerini engeller. Bu da temas yoluyla bulaşabilecek zararlı mikroorganizma riskini en aza indirger. Kullanım rahatlığı sunan maske çeşitleri, çocukların kulaklarına zarar vermeden, oldukça konforlu bir işlevselliğe sahiptir. Maske seçenekleri, sadece miniklerin değil, ortamda bulunan diğer canlıların da korunmasına olanak sağlar. Çocuklar ağızlarında maske varken hapşırdıklarında, ağızlarından yayılan partiküller etrafa saçılarak çevredeki diğer canlıları tehdit etmez. Tek kullanımlık olarak piyasaya sürülen maske seçenekleri, bu özelliği ile hijyeniktir. Yıkama gibi efor sarf etmenize neden olacak faaliyetlere gerek kalmadan, halihazırda uygun fiyatlı olan maskeleri tercih ederek kullan at avantajından faydalanabilirsiniz.

İster Tek Katlı İster Çift Katlı Maske Tercihi

Çocuğunuzu çevresel mikroplara karşı korumak için tercih edebileceğiniz maske çeşitleri, önemli derece kullanım rahatlığı sunar. Tek katlı veya çift katlı olarak tercih edebileceğiniz maske çeşitleri, uygun fiyatlarıyla herkes için ulaşılabilirdir. Tek tek veya paket halinde satın alınabilen maskelere toptan olarak ulaşmak için siz de Yıldız Toptanı tercih edebilirsiniz. El değmeden üretilen ve hijyenik olarak paketlenen ürünler, koronavirüs başta olmak üzere hava, temas veya partikül olarak bulaşabilen hastalıklara karşı etkin koruma sağlar. Hastane gibi hijyenin önemli olduğu alanlarda da tercih edebileceğiniz ürünlere tek tıkla sahip olarak mağazanızda veya direkt olarak internet satışında değerlendirebilirsiniz. Özellikle kasa yanı veya ürün önerisi olarak müşterilerinize sunabileceğiniz seçenekler, her açıdan avantajlıdır.

Adet Fiyatı

9,25 TL +KDV

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et