Ürün Sepetinize Eklendi !

1000₺ ÜZERİNDEKİ SİPARİŞLERDE 10% İNDİRİM. BONUS VE MAXİMUM KARTLARA VADE FARKSIZ 4 TAKSİT İMKANI

Toptan İç Giyimin Yıldızı
Toptan İç Giyimin Yıldızı
Sepetim 0,00 TL
ÇOCUK ÇORAP
119 Ürün Bulundu
ÜRÜN FİLTRELE
MARKALAR

ÇOCUK ÇORAP

Çocuklar için çorap giymenin önemi büyüktür. Çocukların parmak hareketlerini kısıtlamayacak esneklikte ve ayaklarını tam kapsamlı olarak koruyacak şekilde üretilen modeller son derece işlevseldir. Özellikle yürümeye yeni başlayan çocuklar için alt tabanı kaymaz silikondan üretilen modeller, işlevsellikleri ile ailelerin öncelikli tercihidir. Vücut ısısının dengelenmesinde oldukça önemli bir göreve sahip olan çoraplar, çocukların ilgisini çekecek renk ve model seçenekleri ile online mağazamızda satışa sunulur. Uzman elleriyle hayat bulan ve doğal içerikleriyle cilt dostu olan seçenekler, sıcak başlamalarını önleyerek vücut ısısının ideal dengede kalmasını sağlar.

Çoraplar Çocukları Korur

Özellikle kış aylarında çocukların soğuk algınlığına yakalanmaması için ayak ısısının ideal bir dengede tutulması önemlidir. Çocuklara özel doğal liflerden üretilen çorap modellerinin toptan satışını gerçekleştiren firmamız, çorap üreticilerinin birbirinden değerli seçenekleri ile müşteri beklentilerini tam olarak karşılamanızı sağlar. Çocukların hassas ciltlerine özel olarak geliştirilen modeller, bilek bölümünden sıkmadan, kolay bir şekilde giydirilip kaymaz özelliktedir. Renk ve desen bakımından oldukça zengin seçeneklere sahip olan modeller, ayakların nefes almasını sağladığı için çocukları mantar gibi risklerden de korur.

Vücut Sıcaklığını Düzenleyen Çoraplar

Vücut sıcaklığının düzenlenerek konforlu bir vücut ısısı oluşumunu destekleyen çocuk çorap modelleri, erkek ve kız çocuklarına özel olarak üretilir. Mevsime göre farklı ham maddelerden üretilen seçenekler, minik ayakların gün boyunca rahat etmesini sağlar. Çocuğun ayak numarasına uyumlu olan seçenekler, alerjiye veya kaşıntıya sebebiyet vermez. Çevresel koşullara ve kullanım sıklığına son derece dayanıklı olan modeller, çocukların ayakları büyüyünceye dek giydirilebilir. Geniş beden aralıkları ile her ayağa son derece uyumlu olan modeller arasında tercihte bulunarak siz de müşterilerinizin satın aldıkları ürünlerden memnun kalmasını sağlayabilirsiniz. Çorap tercihinde bulunurken tercihlerinizi miniklerin gözünden yapmayı unutmayın.

Adet Fiyatı

4,06 TL +KDV

Adet Fiyatı

25,28 TL +KDV

Adet Fiyatı

4,16 TL +KDV

Adet Fiyatı

4,16 TL +KDV

Adet Fiyatı

4,16 TL +KDV

Adet Fiyatı

4,16 TL +KDV

Adet Fiyatı

8,34 TL +KDV

Adet Fiyatı

4,06 TL +KDV

Adet Fiyatı

44,72 TL +KDV

Adet Fiyatı

44,72 TL +KDV

Adet Fiyatı

4,44 TL +KDV

Adet Fiyatı

5,78 TL +KDV

Adet Fiyatı

2,50 TL +KDV

Adet Fiyatı

18,34 TL +KDV

Adet Fiyatı

3,56 TL +KDV

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et