##SATIŞIMIZ TOPTANDIR SİPARİŞ LİMİTİ 200 TL DİR ##KAPIDA ÖDEME ##TEB KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANI## ​​​​

SATIŞIMIZ TOPTANDIR SİPARİŞ LİMİTİ 200 TL DİR

ÇOCUK ÜST GRUBU

Çocukların dört mevsim giyebileceği üst grup giyim ürünlerinde en moda renkleri, popüler desenleri özenle seçiyor, en kaliteli kumaşlarla buluşturuyoruz. Sweat, hırka, yelek, yağmurluk, kazak, triko, tunik, hırka, yelek, süveter, mont ve kaban gibi seçeneklerle her çocuğun ihtiyacı olan öncelikli ürünleri sunuyoruz. Perakende olarak en çok satılacak ürünleri özenle seçiyor ve online olarak Türkiye’nin dört bir yanına arz ediyoruz. Her mevsime ve sezona özen olarak hazırladığımız ürünlerle zamansız tasarımları nitelikli kumaşlarla buluşturuyoruz.

Üst Grubunda Kolay Giydirilip Çıkarılabilen Ürünler

Çocukların hassas ciltleriyle son derece uyumlu olan pamuklu kumaşlardan dokunan ürünlerin kolay giydirilip çıkarılabilmesine özen gösteriyoruz. Çocukların rahatsız olmadan giysilerini giyip çıkarabilmeleri için genellikle giyim ürününün yanında veya arkasında bulunan ekstra düğmeler ile baş bölgesinin rahat bir şekilde yüzden geçmesini sağlıyoruz. Çocukların giysi değiştirirken strese girmelerini engelleyecek her bir ayrıntının düşünüldüğü toptan mağazamızda işlemeli olan ürünlerin iç bölümlerine, işlemelerin çocuklara batmaması için özel astar dikiyoruz. Stil sahibi bebekler ve çocuklar için şıklığı ve yepyeni trendleri bir araya getiren firmamız doğa ve insana uyumlu doğal malzemelerden ürettiği tüm ürünleri Türkiye’nin 81 iline de sunuyor.

Çocukların Dikkatini Çeken Renk Seçenekleri

Çocukların dikkatini çeken ve eğlenmelerini sağlayan renk ve desen seçenekleri ile aynı zamanda hayal güçlerinin gelişimine katkıda bulunuyoruz. Tek sezonluk değil, ömürlük olan kaliteli üst grubu ürünleri ile tek bir çocuğa değil, onlarca çocuğun uzun süre boyunca giyebileceği kalitede ürünler üretiyoruz. Sağlamlığımız ve sektörde sunduğumuz güven ile her zaman en iyisini hedefliyor ve bizi tercih eden mağazaların da aynı hedef üzerinde ilerlemesini istiyoruz. Hassas bir cilde sahip olan çocuklarımız için ürettiğimiz tüm ürünlerde kaliteli iplikler kullanıyoruz.

ÇOCUK ÜST GRUBU
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et